Szkolenia

W tym miejscu dowiesz się o najnowszych szkoleniach oraz akcjach profilaktycznych organizowanych na terenie Warszawy i nie tylko! 


1 Czerwca piknik PWSM

Z okazji dnia dziecka który przypada na 1 Czerwca zostałem jako Absolwent PWSM poproszony o Godne Reprezentowanie szkoły w tym cudownym dniu.

Przy pięknej słonecznej pogodzie wspólnie z Nauczycielami, dyrekcją oraz słuchaczem p. Mateuszem edukowaliśmy i promowaliśmy poprawną higienę jamy ustnej, zarówno tych małych jaki i dużych pacjentów. :)

Było wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi. :)

Dziękujemy również za wsparcie Firmy COLGATE i Oral-b.

Zapraszamy za rok!!!

Krótka fotorelacja poniżej.

Asysdent 2018 - Warsztaty " Mój Pierwszy Pacjent" krótka fotorelacja

Każda z uczestniczek musiała wykonać pełny pakiet higienizacyjny (skaling, piaskowanie, polishing, fluoryzacja, instruktaż higieniczny) na żywym pacjencie pod okiem doświadczonego Higienisty (dypl. hig. stom. Tomasz Benke)  oraz Higienistki (mgr dypl. hig. stom. Anna Makówka) 

W trakcie zabiegów były korygowane ewentualne błędy, również ergonomia miała tutaj kluczowe znaczenie oraz odpowiednie przyłożenie skalera i piaskarki. 

Wszystkie uczestniczki otrzymały upominki od sponsorów oraz Certyfikat.

 

Dawka przekazanej wiedzy i umiejętności była ogromna!!! 

 

Szkolenie Higienistek i Asystentek w PWSM

"Profesjonalny instruktaż w gabinecie higieny na przykładzie pacjenta"

Videorelacja ze szkolenia w PWSM

Kolejne szkolenia wkrótce...

Materiały pokazowe różnych firm

TePe, Colgate, Philips, Elgydium, Curaprox to nieliczne z wielu firm dostępnych na rynku. Warto w dzisiejszych czasach być na bieżąco z produktami do higieny. 

Upominki dla słuchaczek :) 

Szkolenie w PWSM 2 Marzec

Zapraszam serdecznie do oglądania transmisji na żywo 2 Marca bezpośrednio z budynku Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej
do góry