O mnie


Higienista Tomasz Benke

Higienistka Stomatologiczna - Zawód, który stał się moją pasją

Urodziłem się w Warszawie we wrześniu, jestem zodiakalną Panną, miły z dobrą aparycją, patrzący realistycznie na świat.

 

Początkowo miałem być kucharzem, jednak życie napisało mi inny scenariusz i tak na dwa lata związałem się z Ochotniczą Strażą Pożarną.

 

Ratowałem mienie i ludzkie życie - to wtedy właśnie zrodziła się we mnie chęć niesienia pomocy i potrzeby innym - tak oto postanowiłem związać swoją przyszłość z medycyną i wybrałem kierunek higienistki stomatologicznej w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej.

 

Dzisiaj, na co dzień realizuję swoje zainteresowania i pasje w gabinecie, gdzie wykonuję zabiegi higienizacyjne w lupach, edukuję i motywuję pacjentów oraz wybielam zęby żywe.

Jestem otwarty na nowości, aktywnie uczestniczę w konferencjach i różnego rodzaju warsztatach, również prowadzę  fanpage "Higienista Benke", współpracuję z wydawnictwem Elamed "Asysta Dentystyczna", do którego piszę artykuły.

Staram się zwiększać świadomość w naszym społeczeństwie, dlaczego tak bardzo ważna jest higiena jamy ustnej, odpowiednia dieta i jaki ma wpływ na zęby oraz cały ludzki organizm.

 

Zająłem  II miejsce w konkursie na "Higienistę roku 2017" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Higieny Stomatologicznej, którego również jestem członkiem.

 

Zapraszam serdecznie na wizytę. 

do góry